de VILLA rankšluostis BARCELONA

 • de VILLA rankšluostis BARCELONA

  Kaina 650
  Pristatome per 5-10 d.d.
  Į krepšelį 

  Prabanga, kokybė ir meistriškumas yra šios tekstilės etalonai. Minkštas, puikiai sugeriantis 17% LINAS/83% medvilnės rankšluostis, pagamintas Portugalijoje. OEKO-TEX Standard 100 ženklinimas. 

 • Tai ypatingos kokybės rankšluosčiai. Prabanga, kokybė ir meistriškumas yra šio prekės ženklo savybės visose mados, aksesuarų ir namų tekstilės rinkose, kai siekiama sukurti išskirtinės kokybės gaminius vartotojams, akcentuojant aukščiausios kokybės audinius ir jų sudėtį. 

  Pagamintas iš natūraliai, be kenksmingų trąšų, užaugintos žaliavos, turi OEKO-TEX Standard 100 ženklinimą. Didelio tankio (550 g/m2). Puošnus dizainas.

  Puikiai tinka ypač jautrią odą turintiems ar alergiškiems žmonėms.

  Spalva lino

  Pagaminta Portugalijoje

  Kaip prižiūrėti:

  – prieš naudodamiesi šplaukite rankšluostį didžiausioje leistinoje temperatūroje be minkštiklių (apskritai nepatartina naudoti minkštiklių rankšluosčiams, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu, dėl kurio audinys ir tampa švelnesniu. Tačiau riebalinis sluoksnis trukdo sugerti drėgmę, kas ir yra pagrindinė rankšluosčio funkcija);

  – panašios spalvos turėtų būti plaunamos kartu;
   

  Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad Jūsų įrenginio ekrane atvaizduojamos spalvos priklauso nuo įrenginio nustatymų, tad faktinė prekės spalva gali skirtis.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija