Egiptietiškos medvilnės rankšluostis GELTONA

 • Kraunamos nuotraukos
  Dydis Kaina Kiekis Pirkti
  50x100 cm
  Pristatome per 3-7 d.d.
  Kaina 999
  Į krepšelį 
  70x140 cm
  Pristatome per 3-7 d.d.
  Kaina 1999
  Išparduota. Susisiekite

  100% egiptietiškos medvilnės rankšluostis. Puošnus veliūras. Pagamintas iš natūraliai, be kenksmingų trąšų, užaugintos žaliavos, turi OEKO-TEX Standard 100 ženklinimą. 

 • 100% Egipto medvilnės rankšluostis. Pagamintas iš natūraliai, be kenksmingų trąšų, užaugintos žaliavos, turi OEKO-TEX Standard 100 ženklinimą. Pakankamai didelio tankio (500 g/m2). Puošnus, tačiau „nerėkiantis“ veliūras.

  Egipto medvilnės rankšluosčiai geriausiai iš visų medvilninių rankšluosčių sugeria drėgmę. Be to, Egiptas – viena iš šalių, kurioje auginama organinė medvilnė (nenaudojami pesticidai), todėl Egipto medvilnės rankšluosčiai turi mažiausiai sąlyčio su chemikalais, lyginant juos su kitais medvilniniais, bambuko ar mikropluošto rankšluosčiais. Dėl šių priežasčių rankšluostis  puikiai tinka ypač jautrią odą turintiems ar alergiškiems žmonėms.

  Rankšluostis nėra itin storas (500 g/m2), tačiau tikrai pakankamai tankus ir putlus, kad būtų malonu priglausti prie odos ir kartu sugertų daug drėgmės.

  Rankšluostis yra dekoruotas dviem veliūro juostomis rankšluosčio siauruosiuose kraštuose (viena juosta siauresnė, kita platesnė), tačiau visas vienspalvis, todėl jį lengva priderinti prie bet kokio vonios kambario interjero. 

  Kaip prižiūrėti:
  – etiketė su plovimo instrukcijomis yra pririšta viršutiniame rankšluosčio kampe;
  – prieš naudodamiesi tris kartus išplaukite rankšluostį didžiausioje leistinoje temperatūroje be minkštiklių (apskritai nepatartina naudoti minkštiklių rankšluosčiams, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu, dėl kurio audinys ir tampa švelnesniu. Tačiau riebalinis sluoksnis trukdo sugerti drėgmę, kas ir yra pagrindinė rankšluosčio funkcija);
  – panašios spalvos turėtų būti plaunamos kartu;
  – siekiant apsaugoti medvilnės pluoštą audimo metu, jis padengiamas apsauginiu parafino sluoksniu. Dėl to pirmus kartus, naudodamiesi rankšluosčiu, galite pastebėti šiek tiek parafino dulkių. Tai nėra prekės defektas. Vėliau dulkių išsiskyrimas visiškai išnyksta, kartu rankšluostis tampa minkštesnis, pasidaro labiau pūkuotas ir geriau sugeria vandenį.

  Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad Jūsų įrenginio ekrane atvaizduojamos spalvos priklauso nuo įrenginio nustatymų, tad faktinė prekės spalva gali skirtis.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija