Apie mus

 • Nuo pat įmonės įkūrimo 1994 metais, mes specializuojamės patalynės užvalkalų bei paklodžių siuvime iš įvairiausių audinių, skirtų namams, viešbučiams, ligoninėms, sanatorijoms. Atsižvelgdami į klientų pageidavimus, siūlome audinį, pritaikome išmatavimus, parenkame tinkamą siuvimą.

  Pagal poreikį galime pritaikyti tokias siuvimo technologijas ir medžiagas, kurios tarnautų ilgesnį laiką bei būtų atsparios tiek dažnai priežiūrai, tiek aukštai temperatūrai. Visi mūsų naudojami audiniai yra sertifikuoti OEKO -TEX Standard 100. Premium satinas yra dažytas ypatingu Digital būdu, kuris užtikrina, kad net po daugelio skalbimų piešinys nenubluks.

  Taip pat MK TEKSTILĖ prekiauja pūkinėmis, vilnos, poliesterio antklodėmis ir pagalvėmis, įvairių spalvų bei storių Organic, Premium bei viešbučiams skirtais rankšluosčiais, vonios kilimėliais.

  Mūsų tikslas nėra tik parduoti gaminį. Mes norime, kad mūsų pirkėjas liktų patenkintas gavęs prekes ir visada sugrįžtų. Mes jau turime didelį būrį ištikimų privačių klientų, taip pat į šį klientų ratą įeina ir viešbučiai, sanatorijos, kaimo turizmo sodybos, skalbyklos, darželiai, universitetų bei kitų mokymo įstaigų bendrabučiai, ligoninės, apartamentai ir kiti.

  Kadangi klientai yra įvairūs, jų poreikiai taip pat yra skirtingi. Todėl dėl individualių užsakymų prašome kreiptis telefonu: +370-682-62902 arba el. paštu: info@mktekstile.lt.

  Turėdami ilgametė patirtį namų tekstilės srityje, mes garantuojame Jums gerą kainą ir kokybę! 

  Šilti linkėjimai,

  MK tekstilė kolektyvas