Prekių grąžinimo sąlygos

 •  Teisė atsisakyti Sutarties, tinkamos kokybės prekių grąžinimo ir keitimo sąlygos

  Pirkėjas nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų terminą turi teisę atsisakyti Sutarties pranešdamas apie tai Pardavėjui.

   

  Į grąžinamą siuntą turi būti įdėtas pirkimo užsakymo numeris.

   

  Кokybiškų prekių grąžinimo sąlygos

  Norint grąžinti prekes, susisiekite su mumis el.paštu info@mktekstile.lt Iš anksto neperspėjus ir nesuderinus grąžinimo, prekės atgal nepriimamos.

  Grąžinti prekes galite jeigu jų nenaudojote, neskalbėte, prekės yra nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos, yra pilnos komplektacijos ir su pilnomis originaliomis bei nepažeistomis prekės pakuotėmis.

  Pirkėjas prekes grąžina savo lėšomis arba pardavėjas iškviečia kurjerių tarnybą, už kurios paslaugas klientas turi sumokėti 4.99 Eur (jei siuntinys gerokai sunkesnis už standartinį iki 3 kg svorį, kaina gali būti ir didesnė). Per vežėjo nurodytą laiką prekių neatsiėmus iš paštomato, jos automatiškai yra grąžinamos pardavėjui, už šią paslaugą jis sumoka, tad grąžinant klientui pinigus ši suma yra minusuojama iš prekės kainos.

  Jūsų grąžinamos prekės pristatomos Pardavėjui, kurie įvertina, ar gaminiai grąžinti nesugadinti. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą per 7-14 darbo dienų nuo prekės grįžimo dienos.

  Dėmesio! Prekės, kurios buvo gaminamos pagal Jūsų individualius užsakymus (siuvama patalynė ) nėra priimamos atgal.

  Nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygos:

  Jeigu Jūs įsigijote nekokybiškas prekes, kurios yra su defektu (t.y. suplyšusios, išteptos), nėra tinkamos naudojimui arba gavote prekes, kurių Jūs neužsakėte, jas pakeisime arba grąžinsime Jums visus sumokėtus pinigus, įskaitant pristatymą.

  Norėdami pakeisti ar grąžinti prekes, parašykite mums el.paštu info@mktekstile.lt. Dėl nekokybiškų prekių galima kreiptis per 14 darbo dienų.

  Grąžinti prekes galite jeigu jų nenaudojote. 

  Mes įsipareigojame per 7 darbo dienas nuo grąžintų prekių pristatymo grąžinti sumokėtus pinigus. Jeigu nekokybiškos prekės keičiamos, tai per 3 darbo dienas jas išsiųsti.

   

  Smulkios buitinės technikos garantinio aptarnavimo sąlygos:

  Ką daryti, jei gauta prekė nekokybiška?

  Jei gavote nekokybišką prekę, susisiekite su mumis el. paštu vadyba@mktekstile.lt

  Kada grąžinami pinigai?

  Gavęs grąžintą prekę ir įvertinęs jos kokybę, pardavėjas per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie pirkimo - pardavimo sutarties atsisakymą gavimo, grąžina pirkėjui pinigus už prekę ir jos pristatymo išlaidas. Jei grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos.

  Grąžinti galima ne visas prekes. Išsamų negrąžinamų prekių sąrašą rasite „Mažmeninės prekybos taisyklėse", patvirtintose Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 (2014-07-22 nutarimo Nr. 738 redakcija:

  https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/3e3f6a70164711e4aa9bb36470fb9e6e

  Kokia suteikiama prekėms garantija?

  Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus prekėms įsigytoms mūsų el. parduotuvėje yra suteikiama 24 mėnesių garantija. Garantija netaikoma susidėvinčioms prekėms ir detalėms (peiliukai, laidai, stabdžių kaladėlės, akumuliatoriai ir pan.), išskyrus perdavimo metu buvusius trūkumus.


  Ką daryti, jei prekė sugedo?

  Dėl garantinės priežiūros klausimų kreiptis į garantinį servisą (turint pirkimą įrodantį dokumentą):

  Tel. nr.: +370 640 33213, +370 655 94090
  El. paštas: servisas@krinona.lt
  Garantinio serviso darbo laikas:
  I - V 9 - 18 val. 

   

  Užsakymo nutraukimo procedūra:

  Atlikus užsakymą gausite patvirtinimą elektroniniu paštu, kurį nurodėte darant užsakymą.

  Norėdami nutraukti užsakymo vykdymą, informuokite mus elektroniniu paštu info@mktekstile.lt arba telefonu +370 682 62902.