Perkelio patalynė

 • Percale ( liet. perkelis) - ypač tankus ir patvarus, plonesnis nei drobelė audinys. Savo tankumu prilygsta satinui, tačiau nėra blizgus. 

  Balto perkelio paklodė su guma WHITE

  Paklodė iš balto lygaus perkelio

  100% medvilnė

  Kaina 2237  - 4232 
  Balto perkelio paklodė be gumos

  Balto perkelio paklodė be gumos 

  100% medvilnė

  Kaina 2236  - 3961 
  Siuvinėtas perkelio patalynės komplektas DYLAN

  Prabangus siuvinėtas perkelio patalynės komplektas 

  100% medvilnė

  Kaina 6785  - 12880 
  Baltas perkelio patalynės komplektas LYGU

  Baltas perkelio patalynės komplektas.

  100% medvilnė

  Kaina 4485  - 69 
 • Kuo išsiskiria perkelio patalynė?

  Perkelis yra audinys, pagamintas iš perkelio pluošto - augalo, priklausančio bambukų šeimai. Perkelio patalynė yra populiarus pasirinkimas dėl kelių priežasčių:

  - Minkštumas ir komfortas: Perkelio pluoštas yra natūraliai minkštas ir lygus, todėl perkelio patalynė yra itin maloni prie kūno. Ji itin švelni, o paviršius glotnus, todėl suteikia jums jaukumo jausmą.

  - Drėgmės valdymas: Perkelio pluoštas turi gerą drėgmės valdymo gebėjimą, kuris padeda absorbuoti drėgmę nuo kūno ir praleisti ją per audinį. Perkelio patalynė padeda išlaikyti kūną sausą visą naktį, taip pat padeda išvengti nemalonaus kvapo ir drėgmės susidarymo.

  - Temperatūros reguliavimas: Perkelio patalynė yra žinoma dėl savo gebėjimo reguliuoti temperatūrą, nes pluoštas turi gerą pralaidumą orui. Ji padeda išlaikyti jūsų kūno temperatūrą optimalioje būsenoje visą naktį, todėl perkelio patalynė labai maloni vasarą.

  - Hipoalergiškumas: Perkelio patalynė yra hipoalergiška. Ji yra itin švelni ir nedirgina jautrios odos.

  - Tvirtumas ir ilgaamžiškumas: Perkelio pluoštas yra patvarus ir atsparus dilimui, todėl perkelio patalynė yra ilgaamžė. Ją lengva prižiūrėti.