Viešbučiams ir apgyvendinimui

 • Nuo pat įmonės įkūrimo 1994 metais, mes specializuojamės patalynės užvalkalų bei paklodžių siuvime iš įvairiausių audinių, skirtų viešbučiams, ligoninėms, sanatorijoms. Atsižvelgdami į klientų pageidavimus, pasiūlome audinį, pritaikome išmatavimus, parenkame tinkamą pasiuvimą. 

  Pagal poreikį galime pritaikyti tokias siuvimo technologijas ir medžiagas, kurios tarnautų ilgesnį laiką bei būtų atsparios tiek dažnai priežiūrai, tiek aukštai temperatūrai.

  Taip pat MK TEKSTILĖ prekiauja antklodėmis, pagalvėmis, įvairių spalvų bei storių rankšluosčiais. 

  Mūsų tikslas nėra tik parduoti gaminį. Mes norime, kad mūsų pirkėjas liktų patenkintas gavęs prekes ir visada sugrįžtų. Mes jau turime didelį būrį ištikimų klientų. Tai – viešbučiai, sanatorijos, kaimo turizmo sodybos, skalbyklos, darželiai, universitetų bei kitų mokymo įstaigų bendrabučiai, ligoninės, apartamentai ir kiti.

  Kadangi klientai yra įvairūs, jų poreikiai taip pat skirtingi. Todėl dėl individualių užsakymų viešbučiams ir apgyvendinimui prašome kreiptis telefonu: 8-682-62902 arba el. paštu: info@mktekstile.lt.

  Garantuojame Jums gerą kainą ir kokybę!  Galime atvykti pas Jus su audinių ir gaminių pavyzdžiais. Pristatymo terminas nustatomas abipusiu sutarimu.

  SIUVIMO PASLAUGA

  Teikiame įvairias namų tekstilės gaminių siuvimo paslaugas. Turime sukaupę ilgametės patirties siuvant standartinius ir klasikinius gaminius, taip pat inovatyvius, nestandartinių formų ir dydžių gaminius, naudojant įvairias apdirbimo technologijas, dekoratyvius elementus.

  Pagalvė dygsniuota su mikropluošto kamuoliukais

  Lengvai prižiūrima , patogi ir nebrangi pagalvė su mikropluošto kamuoliukais

  Viršaus sudėtis 50% medvilnė, 50% poliesteris

  726 - 847
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija