Pūkinė pagalvė SAPNAS

 • Pūkinė pagalvė SAPNAS

  Kaina 89 
  Pristatome per 5-10 d.d.
  Į krepšelį 

  Skandinaviško stiliaus aukštos kokybės universali minkšta, lengva ir puri pūkinė pagalvė, vertinantiems šilumą, ilgaamžiškumą ir aukštą kokybę.

  Užpildas: 70% ančių pūkų, 30% plunksų. Viršus - aukštos kokybės medvilnė, nepraleidžianti pūkų

 • Aukštos kokybės minkšta, patogi ir puri pūkų-plunksnų pagalvė.Šių pagalvių impilų gamybai naudojami ypač tankūs, pūkui nepralaidūs aukštos kokybės 100% medvilnės audiniai.

  Seniausiai ir geriausiai gamtoje žinoma medžiaga, kuria pildydavo pagalves ir antklodes - tai vandenyje plaukiojančių paukščių pūkai ir plunksnos.

  Tokios pagalvės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės pagalvės ir antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių lovoje yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi.

  Pūkų-plunksnų gaminių kokybė atitinkamai skiriasi nuo jame esančio pūkų ir plunksnų santykio – kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė.

  100% natūralus produktas, kuri atitinka aukščiausius ekologiškumo standartus. Pūkai yra natūrali medžiaga. O kuo daugiau sudėtyje pūkų, tuo lengvesnis ir minkštesnis produktas. 

  Sudėtis: 70% ančių pūkų, 30% plunksnų pagalvė

  Svoris:
  50x70 cm - 600 g.
  70x70 cm- 900 g.

  Priežiūra

  Nebalinti 

  Nevalyti sausai

  Vėdinti

  Skalbti 60°C (••)

  Mechaniškai džiovinti galima

  Pagaminta Lietuvoje, SCANDUN

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija