EGIPTO medvilnės rankšluostis Chocolate

 • EGIPTO medvilnės rankšluostis Chocolate

  Kaina 750 
  Pristatome per 5-10 d.d.
  Į krepšelį 

  Egipto medvilnė yra pačios aukščiausios klasės medvilnės rūšis, todėl iš jos išausti vonios rankšluosčiai laikomi pačiais geriausiais. Pagamintas Portugalijoje. OEKO-TEX Standard 100 ženklinimas. 

 • Egipto medvilnė yra pačios aukščiausios klasės medvilnės rūšis, todėl iš jos išausti vonios rankšluosčiai laikomi pačiais geriausiais.Rankšluosčiai yra ilgaamžiai, iš natūralaus pluošto, itin gerai sugeria drėgmę ir ilgai išlieka švelnūs, minkšti, pūkuoti.

  ILGAAMŽIŠKUMAS. Egipto medvilnė – ypatinga medvilnės rūšis, kurios išskirtinis bruožas – itin ilgos skaidulos. Kuo medvilnės skaidulos yra ilgesnės, tuo plonesnį, švelnesnį, bet kartu ir tvirtesnį siūlą iš jų galima suvyti, todėl iš Egipto medvilnės išaustas rankšluostis bus ne tik švelnesnis, nei iš kitų rūšių medvilnės, bet ir tarnaus gerokai ilgiau.

  NATŪRALUS PLUOŠTAS. Egipto medvilnės rankšluosčiai, kaip ir kiti medvilniniai rankšluosčiai yra audžiami iš medvilninių siūlų, gaminamų suvijus nuo medvilnės augalo nurinktą ir apdorotą derlių. Egipto medvilnė dabar jau yra auginama ne tik Egipte, tačiau tikroji jos kilmė – Nilo pakrantės. Derlingos Nilo pakrančių žemės ir natūralios, medvilnei vešėti tinkamos sąlygos nulemia, kad jos auginimui nereikia trąšų ar kenksmingų pesticidų. Todėl galite būti ramūs, kad jūsų rankšluostis iš Egipto medvilnės yra maksimaliai natūralus ir nedirgins net alergijų kankinamos ar tiesiog jautrios, išsausėjusios odos.

  GERAI SUGERIA DRĖGMĘ. Itin ilgos Egipto medvilnės skaidulos sugeba sugerti daugiau drėgmės nei kitos medvilnės rūšys, todėl Egipto medvilnės rankšluosčiai itin gerai sugeria drėgmę. Be to, pastebėta, kad medvilninių rankšluosčių gebėjimas sugerti vandenį su laiku netgi didėja!

  Pagamintas iš natūraliai, be kenksmingų trąšų, užaugintos žaliavos, turi OEKO-TEX Standard 100 ženklinimą. Ypač didelio tankio (720 g/m2). 

  Puikiai tinka ypač jautrią odą turintiems ar alergiškiems žmonėms.

  Pirkite komplektą ir sutaupykite 15% !

  Komplektą sudaro dydžiai : 30x50cm , 50x100cm , 100x150cm,

  Spalva ruda

  Pagaminta Portugalijoje

  Kaip prižiūrėti:

  – prieš naudodamiesi išplaukite rankšluostį didžiausioje leistinoje temperatūroje be minkštiklių (apskritai nepatartina naudoti minkštiklių rankšluosčiams, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu, dėl kurio audinys ir tampa švelnesniu. Tačiau riebalinis sluoksnis trukdo sugerti drėgmę, kas ir yra pagrindinė rankšluosčio funkcija);

  – panašios spalvos turėtų būti plaunamos kartu;


  Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad Jūsų įrenginio ekrane atvaizduojamos spalvos priklauso nuo įrenginio nustatymų, tad faktinė prekės spalva gali skirtis.