Ekologiškos medvilnės rankšluosčiai

 • Švelnus tau, švelnesnis planetai!

  Aukščiausios kokybės ekologiškos medvilnės rankšluosčiai, draugiški aplinkai.
  Čia yra paprastas būdas pakeisti mūsų planetą. Pasirinkdami sertifikuotus GOTS produktus, žinote, kad jūsų pirkiniai buvo įsigyti iš ūkininkų, naudojančių natūralius ūkininkavimo metodus. Šie ūkininkavimo metodai sumažina šiltnamio efektą sukeliančių dujų gamybą 94%, palyginti su įprastos medvilnės gamyba. Dar daugiau: gerai prižiūrima žemės ūkio paskirties žemė gali veikti kaip anglies absorbentas, sugeriantis anglį iš mūsų atmosferos.

  Šie rankšluosčiai, pagaminti iš sertifikuotos GOTS ekologiškos medvilnės, atitinka aplinkosaugos reikalavimus, keliamus ekologiškai produkcijai. Gražūs, minkšti, purūs ir malonūs, jie puikiai sugeria. Kadangi jų ir kaina yra puiki, jūs palaikote aplinką per daug neišlaidaudami!

  ORGANIC COTTON rankšluostis TAUPE

  Švelnus tau, švelnesnis planetai!

  Aukščiausios kokybės ekologiškos medvilnės rankšluosčiai, draugiški aplinkai. Minkštas, puikiai sugeriantis 100% ekologiškos medvilnės rankšluostis, pagamintas Portugalijoje. GOTS ženklinimas. 

  Kaina 650 
  ORGANIC COTTON rankšluostis DARK GREY

  Švelnus tau, švelnesnis planetai!

  Aukščiausios kokybės organinės medvilnės rankšluosčiai, draugiški aplinkai. Minkštas, puikiai sugeriantis 100% ekologiškos medvilnės rankšluostis, pagamintas Portugalijoje. GOTS ženklinimas. 

  Kaina 650 
 • Švelnus tau, švelnesnis planetai!