Oro valytuvai, drėkintuvai

 • Oro drėkintuvas ZY201HW

  Naudojant „Zyle“ oro drėkintuvą Jūsų namai taps žymiai jaukesni, nepriklausomai nuo metų laiko. 

  Kaina 45 
  Oro drėkintuvas ZY201HB

  Naudojant „Zyle“ oro drėkintuvą Jūsų namai taps žymiai jaukesni, nepriklausomai nuo metų laiko. 

  Kaina 45 
  Ultragarsinis oro drėkintuvas ZY114HG

  „Zyle“ oro drėkintuvas padės palaikyti tinkamą patalpų oro santykinės drėgmės lygį ir apsaugos Jus nuo diskomforto, išsausėjus minėtų patalpų orui. 

  Kaina 139 
  Oro drėkintuvas/valytuvas ZY103HG

  Oro drėkintuvas - valytuvas „Zyle“ skirtas atstatyti reikiamą drėgmės lygį ore ir pašalinti nepatogumus, susijusius su sausu oru. 

  Kaina 149 
  Oro valytuvas Zyle ZY08AP

  Prietaisas skirtas iki 58 kv. m. patalpų oro valymui.

  Kaina 399 
  Filtrų rinkinys oro valytuvui Zyle ZY06AP, ZY06APF

  Šis pakaitinis filtrų rinkinys skirtas specialiai „Zyle“ oro valytuvui ZY06AP. Nuotraukose matote filtrų rinkinį sudarančias dalis. 

  Kaina 45 
  Oro valytuvas Zyle ZY06AP

  Prietaisas skirtas iki 40 kv. m patalpų oro valymui. Šis oro valytuvas efektyviai pašalina iš oro teršalus – kietąsias daleles, dujinius teršalus ir mikroorganizmus, didesnius virusus, žiedaldulkes, rūkalus ir kt. Prietaisas išsiskiria UV sterilizacine lempa ir neigiamų jonų generatoriumi, kurie padeda iš oro pašalinti net pačius smulkiausius teršalus ir bakterijas. 18 kv. m kambario orui pilnai išvalyti užteks vos 10 minučių! 

  Kaina 249 
  Oro valytuvas Zyle ZY03AP

  Prietaisas skirtas iki 24 kv. m. patalpų oro valymui. Šis oro valytuvas efektyviai pašalina iš oro teršalus – kietąsias daleles, dujinius teršalus ir mikroorganizmus, didesnius virusus, bakterijas, žiedaldulkes, rūkalus ir kt. 

  Kaina 169