Lygintuvai

 • Prietaisas lyginantis karštais garais ZY68GS

   Su šiuo „Zyle“ karštais garais lyginančiu prietaisu labai lengvai išlyginsite bet kokios medžiagos raukšles. Jis tinka tiek greitam drabužių lyginimui, tiek intensyviam, ilgai trunkančiam lyginimui. Šis prietaisas paruošiamas naudojimui vos per 45 sekundes. 

  Kaina 149 
  Prietaisas lyginantis karštais garais ZY65GS

   Su šiuo „Zyle“ karštais garais lyginančiu prietaisu labai lengvai išlyginsite bet kokios medžiagos raukšles. Jis tinka tiek greitam drabužių lyginimui, tiek intensyviam, ilgai trunkančiam lyginimui. Šis karštais garais lyginantis prietaisas paruošiamas naudojimui vos per 45 sekundes. 

  Kaina 65 
  Prietaisas lyginantis karštais garais ZY300GS

  Šis rankinis, karštais garais lyginantis Zyle „ZY300GS“ prietaisas yra idealiai tinkamas greitam lyginimui. Jis yra itin kompaktiškas, todėl prietaisą galėsite patogiai neštis su savimi, o pastatytas jis neužims daug vietos. Zyle „ZY300GS“ užtikrina nenutrūkstamą 25 g / min. garų srautą. Palaukite vos 35 sekundes, kol prietaisas įkais ir pradėkite lyginti drabužius iškart. 

  Kaina 65 
  Prietaisas lyginantis karštais garais ZY222GS

  „Zyle“ karštais garais lyginantis prietaisas išsiskiria švelnia, tačiau itin efektyvia lyginimo garais galia. Dėl patentuotos dvigubos įkaitimo sistemos, šis karštais garais lyginantis prietaisas persijungia iš lyginimo į garų režimą tiesiog pasukus antgalį. 

  Kaina 175 
  Prietaisas lyginantis karštais garais ZY220GS

  „Zyle“ daugiafunkciame karštais garais lyginančiame prietaise suderintas švelnus, tačiau itin efektyvus lyginimas garais bei lyginimo lentos galia. 

  Kaina 229 
  Prietaisas lyginantis karštais garais ZY201GS

  Šis rankinis, karštais garais lyginantis Zyle „ZY201GS“ prietaisas yra idealiai tinkamas greitam lyginimui. 

  Kaina 69 
  Prietaisas lyginantis karštais garais ZY200GS

  Šis rankinis, karštais garais lyginantis Zyle „ZY200GS“ prietaisas yra idealiai tinkamas greitam lyginimui. 

  Kaina 69 
  Prietaisas lyginantis karštais garais ZY06GS

  Prietaisas, lyginantis karštais garais Zyle „ZY06GS“, baltas 

  Kaina 39 
  Prietaisas lyginantis karštais garais ZY020GS

  Šis rankinis, karštais garais lyginantis „Zyle“ prietaisas yra idealiai tinkamas greitam lyginimui. Jis yra itin kompaktiškas, todėl prietaisą galėsite patogiai neštis su savimi, o pastatytas jis neužims daug vietos. 

  Kaina 55