ORGANIC COTTON rankšluostis TAUPE

 • ORGANIC COTTON rankšluostis TAUPE

  Kaina 650 
  Pristatome per 5-10 d.d.
  Į krepšelį 

  Švelnus tau, švelnesnis planetai!

  Aukščiausios kokybės ekologiškos medvilnės rankšluosčiai, draugiški aplinkai. Minkštas, puikiai sugeriantis 100% ekologiškos medvilnės rankšluostis, pagamintas Portugalijoje. GOTS ženklinimas. 

 • Švelnus tau, švelnesnis planetai!

  Aukščiausios kokybės ekologiškos medvilnės rankšluosčiai, draugiški aplinkai.
  Čia yra paprastas būdas pakeisti mūsų planetą. Pasirinkdami sertifikuotus GOTS produktus, žinote, kad jūsų pirkiniai buvo įsigyti iš ūkininkų, naudojančių natūralius ūkininkavimo metodus. Šie ūkininkavimo metodai sumažina šiltnamio efektą sukeliančių dujų gamybą 94%, palyginti su įprastos medvilnės gamyba. Dar daugiau: gerai prižiūrima žemės ūkio paskirties žemė gali veikti kaip anglies absorbentas, sugeriantis anglį iš mūsų atmosferos.

  Šie rankšluosčiai, pagaminti iš sertifikuotos GOTS ekologiškos medvilnės, atitinka aplinkosaugos reikalavimus, keliamus ekologiškai produkcijai. Gražūs, minkšti, purūs ir malonūs, jie puikiai sugeria. Kadangi jų ir kaina yra puiki, jūs palaikote aplinką per daug neišlaidaudami!

   

  Pagamintas iš natūraliai, be kenksmingų trąšų, užaugintos žaliavos, turi GOTS ženklinimą. Ypač didelio tankio (570 g/m2). Puošnus dizainas.

  Puikiai tinka ypač jautrią odą turintiems ar alergiškiems žmonėms.

  Pagaminta Portugalijoje

  Kaip prižiūrėti:

  – prieš naudodamiesi išplaukite rankšluostį didžiausioje leistinoje temperatūroje be minkštiklių (apskritai nepatartina naudoti minkštiklių rankšluosčiams, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu, dėl kurio audinys ir tampa švelnesniu. Tačiau riebalinis sluoksnis trukdo sugerti drėgmę, kas ir yra pagrindinė rankšluosčio funkcija);

  – panašios spalvos turėtų būti plaunamos kartu;
   

  Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad Jūsų įrenginio ekrane atvaizduojamos spalvos priklauso nuo įrenginio nustatymų, tad faktinė prekės spalva gali skirtis.