SUPIMA COTTON rankšluostis WHITE

 • SUPIMA COTTON rankšluostis WHITE

  Kaina 2220 
  Pristatome per 5-10 d.d.
  Į krepšelį 

  Prabanga, kokybė ir meistriškumas yra šios medvilnės etalonai. Minkštas, puikiai sugeriantis 100% SUPIMA medvilnės baltas rankšluostis, pagamintas Portugalijoje. OEKO-TEX Standard 100 ženklinimas. 

 • 100% SUPIMA medvilnės baltas rankšluostis.

  Supima Cotton- tai ypatingos kokybės ilgapluoštė Amerikoje išauginta medvilnė. Prabanga, kokybė ir meistriškumas yra šios medvilnės etalonai.„Premier“ prekės ženklai visoje mados, aksesuarų ir namų tekstilės rinkose siekia sukurti išskirtinės kokybės gaminius vartotojams, akcentuodami aukščiausios kokybės audinius. Ir čia amerikietiškas „Supima“ paveldas ir aukščiausios kokybės savybės vaidina ypatingai svarbų vaidmenį.

  Pagamintas iš natūraliai, be kenksmingų trąšų, užaugintos žaliavos, turi OEKO-TEX Standard 100 ženklinimą. Ypač didelio tankio (700 g/m2). Puošnus dizainas.

  Puikiai tinka ypač jautrią odą turintiems ar alergiškiems žmonėms.

  Spalva balta

  Pagaminta Portugalijoje

  Kaip prižiūrėti:

  – prieš naudodamiesi tris kartus išplaukite rankšluostį didžiausioje leistinoje temperatūroje be minkštiklių (apskritai nepatartina naudoti minkštiklių rankšluosčiams, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu, dėl kurio audinys ir tampa švelnesniu. Tačiau riebalinis sluoksnis trukdo sugerti drėgmę, kas ir yra pagrindinė rankšluosčio funkcija);

  – panašios spalvos turėtų būti plaunamos kartu;
   

  Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad Jūsų įrenginio ekrane atvaizduojamos spalvos priklauso nuo įrenginio nustatymų, tad faktinė prekės spalva gali skirtis.